Barbara Popa

JA

Mam na imię Barbara.

Jeśli jesteś tutaj, prawdopodobnie szukasz wsparcia lub pomocy w rozwiązaniu problemu w swoim życiu. Ja mogę Ci w tym pomóc .

Jestem psychoterapeutką pracującą w nurcie psychoterapii Gestalt – nurcie nastawionym na kontakt, poszerzanie świadomości i leczenie w relacji równoległej między Klientem i terapeutą. Jestem też pedagogiem i biologiem rozwoju człowieka. Szkolenie zawodowe odbyłam między innymi na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt.

Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi w terapii krótko i długoterminowej. Prowadzę również terapię par.

Dzięki osobistym przeżyciom, kilkuletniej terapii własnej i doświadczeniu zawodowemu pracuję z osobami z różnymi problemami.

Największe doświadczenie posiadam w pracy z Klientami z zaburzeniami nerwicowymi, depresją oraz zaburzeniami odżywiania. Prowadzę wsparcie dla osób w procesie adopcyjnym i zmagających się z problemem bezdzietności oraz traum okołoporodowych. Pracuję również z osobami, które pragną się rozwijać, poznawać siebie i zwiększać komfort życia.

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Moją pracę poddaję stałej superwizji.

Poszerzam i aktualizuję swoją wiedzę i doświadczenie podczas kursów i warsztatów.

Gwarantuję bezpieczną atmosferę i dyskrecję.